Lovecká chata Vršava

Zážitkové ubytování v srdci Chřibů

Zážitky

Pokud milujete přírodu a během dovolené upřednostňujete především soukromí, pak je chata Vršava pro vás tou pravou volbou. Nudit se zde však rozhodně nebudete, v okolí chaty je totiž dostatek sportovního i kulturního vyžití. 

Milovníci turistiky si mohou užívat nádherné vycházky po Chřibech, třeba na hrad Cimburk, skaliska Kozel, Kazatelnu nebo na Hradisko sv. Klimenta a rozhlednu Brdo. Můžete vyrazit i ke koryčanské přehradě. V blízkosti je i možnost horolezectví na Čertových skalách. Nechybí ani dobře značené cyklostezky. Na výlety doporučujeme vinařské oblasti Slovácka s ukázkami lidového umění a zvyků nebo vyhlášené poutní místo Velehrad a skanzen na Modré. Pokud vás lákají prohlídky hradů a zámků, vyrazte na Buchlov a do Buchlovic, muzea najdete v Kyjově, Starém Městě u Uherského Hradiště, Strážnici či Kroměříži. 

Chata Varšava je také ideální na pořádání nejrůznějších oslav a především svateb. Pokud tedy plánujete narozeninovou oslavu nebo váš den D a hledáte krásné ubytování s výjimečnou polohou v přírodě, určitě se nám ozvěte.